Шпанија, пети дан мобилности, 12.3.2022. Истакнут

За последњи дан мобилности планиран је заједнички ручак и церемонија доделе серфтификата учесницима пројекта.

Са активностима тај дан смо започели мало касније око 11 часова јер је било потребно урадити неке припреме за пут који нас је очекивао следећег дана. Овог пута се нисмо окупили у школи, већ у једној сали за прославе где смо могли да присуствујемо и научимо како се прави традиционална шпанска паеља са морским плодовима. Ученици су фотографицали велики тигањ у коме су се крачкали састојци за паељу. Након тога уследило је дегустирање тог јела. Уз причу, осмехе и разговор прошао нам је заједнички ручак. Након ручка уследила је додела поклона и додела сертификата и фотографисање учесника пројекта.

Уз жељу да се видимо у неком наредном пројекту, поздравили смо се и свако је испунио други дана према својим жељама. Наша мала екипа се упитила до тржног центра у коме смо купили поклоне за најдраже који су нас чекали кући.

Последњи пут измењенопонедељак, 11 април 2022 20:07