Награђени ученици

Награђени ученици

  • Објављено у Ученици
  • Прочитано 1945 пута

Награђени ученици у школској 2022/2023. години

Ученика генерације у школској 2022/2023. години је Урош Радисављевић, ученик 8/1 одељења.

 

Носиоци Вукових диплома за школску 2022/2023. годину су:

  • Урош Радисављевић 8/1
  • Николина Зечевић 8/2
  • Кристина Јовановић 8/2
  • Јана Пантелић 8/2
  • Владимир Петровић 8/2
  • Вук Стевановић 8/2

 

Носиоци дипломе Доситеј Обрадовић за школску 2022/2023. годину су:

Носиоци дипломе Доситеј Обрадовић за предмет ликовну културу су:

  1. Николина Зечевић
  2. Кристина Јовановић
  3. Јана Пантелић
  4. Валентина Достанић

 

Носиоци дипломе Доситеј Обрадовић за предмет физику су:

  1. Урош Радисављевић
  2. Милана Бисенић

 

Носиоци дипломе Доситеј Обрадовић за предмет математику су:

  1. Урош Радисављевић
  2. Владимир Петровић
  3. Вук Стевановић
  4. Јана Пантелић

 

Носиоц дипломе Доситеј Обрадовић за предмет биологију је:

  1. Урош Радисављевић

 

Носиоц дипломе Доситеј Обрадовић за предме хемију је:

  1. Владимир Петровић

 

Носиоци дипломе Доситеј Обрадовић за предме физичко и здравствено васпитање су:

  1. Адам Алемпијевић
  2. Урош Радисављевић
  3. Срећко Пантелић
  4. Јован Митровић
  5. Нађа Васиљевић
  6. Милана Бисенић
  7. Јована Нешовановић
  8. Данијела Петровић
  9. Анђела Домановић
  10. Јана Ђенадић
  11. Дуња Јовичић
  12. Јана Мијаиловић
  13. Нађа Костић

 

Носиоци дипломе Доситеј Обрадовић за предме географију су:

  1. Владимир Петровић
  2. Анђела Домановић
  3. Нађа Костић
  4. Урош Радисављевић

Награђени ученици у школској 2021/2022. години

 

Ученика генерације за школску 2021/2022. годину је Татјана Ковачевић, ученица 8/2 одељење.

 

Носиоци Вукових диплома за школску 2021/2022. годину су:

  • Анђела Чворовић 8/1
  • Александар Каранац 8/2
  • Михаило Ковачевић 8/2
  • Татјана Ковачевић 8/2
  • Јанко Копривица 8/2

 

Носиоци посебних диплома за школску 2021/2022. годину су:

Одељење 8/1

  1. Анђела Чворовић - 1 диплома (физичко и здравствено васпитање)
  2. Ана Петровић- 1 диплома (физичко и здравствено васпитање)
  3. Божидар Златић – 1 диплома (енглески језик)
  4. Вуле Радуловић – 1 диплома (биологија)
  5. Јана Ранђеловић – 2 дипломе (ликовна култура и физичко и здравствено васпитање)
  6. Настасија Ристивојевић – 2 дипломе (ликовна култура и физичко и здравствено васпитање)
  7. Николина Јевтовић - 2 дипломе (техника и технологија и физичко и здравствено васпитање)
  8. Вук Домановић - 2 дипломе (техника и технологија и физичко и здравствено васпитање)
  9. Огњен Јаћимовић – 3 дипломе (техника и технологија, физика и физичко и здравствено васпитање)

 

Одељење 8/2

  1. Александар Каранац – 5 диплома (српски језик и књижевност, ликовна култура, физика, енглески језик, физичко и здравствено васпитање)
  2. Михаило Ковачевић – 2 дипломе (математика, биологија)
  3. Татјана Ковачевић – 4 дипломе (математика, физика, биологија и физичко и здравствено васпитање)
  4. Јанко Копривица – 1 диплома (хемија)
  5. Кристина Аврамовић – 3 дипломе (ликовна култура и техника и технологија, физичко и здравствено васпитање)
  6. Давид Радисављевић - 1 диплома (физичко и здравствено васпитање)
  7. Душан Ружић – 1 диплома (физичко и здравствено васпитање)
  8. Анђелина Јаћимовић – 1 диплома (физичко и здравствено васпитање)
  9. Немања Нешовановић – 1 диплома (физичко и здравствено васпитање)
  10. Младен Нешовановић - 1 диплома (физичко и здравствено васпитање)
  11. Павле Марић – 1 диплома (физичко и здравствено васпитање)

 

Одељење 8/3

  1. Сања Петровић - 1 диплома (физичко и здравствено васпитање)

 

- Александар Каранац – награда директора за афирмацију школе

Награђени ученици у школској 2020/2021. години

 

Ученик генерације за школску 2020/2021. годину је Теодора Панић, ученица 8/2 одељења.

 

Носиоци Вукових диплома за школску 2020/2021. годину су:

  • Ђурђина Матијашевић 8/1
  • Магдалена Миловановић 8/1
  • Ивона Стојић 8/1
  • Ива Вујаловић 8/2
  • Теодора Панић 8/2
  • Данило Раонић 8/2
  • Магдалена Савић 8/2
  • Алекса Дивљаковић 8/3

Носиоци посебних диплома за школску 2020/2021. годину су:

 

Одељење 8/1

  • Ђурђина Матијашевић - 1 диплома (Физика),
  • Магдалена Миловановић – 1 диплома (Ликовна култура),
  • Ивона Стојић– 1 диплома (Физика),
  • Ђурђа Вујадиновић – 1 диплома (Физичко и здравствено васпитање),
  • Андријана Домановић – 1 диплома (Физичко и здравствено васпитање),
  • Ђорђе Ђорђевић– 1 диплома (Физичко и здравствено васпитање),
  • Вукашин Митровић– 1 диплома (Физичко и здравствено васпитање),
  • Урош Нешовановић – 1 диплома (Физичко и здравствено васпитање),
  • Магдалена Протић - 1 диплома (Физичко и здравствено васпитање),
  • Јован Бошковић – 1 диплома (Шах).

 

Одељење 8/2

  • Ива Вукајловић– 4 дипломе (Математика, Хемија, Физичко и здравствено васпитање, Техника и технологија),
  • Лена Мијатовић – 1 диплома (Физичко и здравствено васпитање),
  • Михаило Нешовановић– 1 диплома (Ликовна култура),
  • Теодора Панић – 7 диплома (Српски језик, Физика, Биологија, Хемија, Ликовна култура, Математика, Физичко и здравствено васпитање),
  • Данило Раонић – 5 диплома (Математика, Физика, Хемија, Биологија, Ликовна култура),
  • Магдалена Савић – 2 дипломе (Српски језик, Физика),
  • Јана Ћебић – 1 диплома (Физичко и здравствено васпитање).

 

Одељење 8/3

  • Алекса Дивљаковић – 1 диплома (Ликовна култура)

Ученик генерације за школску 2019/2020. годину је Сандра Јаћимовић, ученица 8/1.

 

Носиоци Вукових диплома за школску 2019/2020. годину су:

  1. Сандра Јаћимовић, ученица VIII1
  2. Селена Алемпијевић, ученица VIII2
  3. Јована Бисенић, ученица VIII2

 

Носиоци посебних диплома за школску 2019/2020. годину су:

  • Српски језик
  1. Сандра Јаћимовић 8/1
  2. Хелена Топаловић 8/1
  3. Јована Бисенић 8/2
  4. Марија Матијашевић 8/2

 

  • Енглески језик

 

  1. Елена Пајовић 8/1

 

  • Биологија

 

  1. Сандра Јаћимовић 8/1
  2. Селена Алемпијевић 8/2
  3. Елена Пајовић 8/1

 

  • Математика

 

  1. Сандра Јаћимовић 8/1

 

  • Ликовна култура

 

  1. Сандра Јаћимовић 8/1

 

  • Физика

 

  1. Селена Алемпијевић 8/2
  2. Јована Бисенић 8/2

 

  • Техничко и информатичко образовање

 

  1. Селена Алемпијевић 8/2

 

 

  • Физичко васпитање

 

  1. Сандра Јаћимовић 8/1
  2. Елена Пајовић 8/1
  3. Хелена Топаловић 8/1
  4. Марија Рађеновић 8/1
  5. Лазар Марковић 8/1
  6. Душан Ђорђевић 8/1
  7. Владимир Цицовић 8/1
  8. Вук Пантелић 8/1
  9. Селена Алемпијевић 8/2
  10. Борис Богићевић 8/2
  11. Огњен Јачимовић 8/2
  12. Немања Лилић 8/2
  13. Слободан Митровић 8/2
  14. Ирина Плазинић 8/2
  15. Анђела  Радисављевић 8/2
  1. Стефан Шекуларац 8/2

Последњи пут измењеносреда, 20 децембар 2023 14:20
Више из ове категорије Ученички парламент »