Предузетништво

Одржана манифестација "Кулинарско путовање кроз свет"

Наш главни догађај у склопу пројекта "Предузетништво у ОШ" под називом Кулинарско путовање кроз свет је успешно изведен 28.5.2015. испред Дома културе. Ученици су организовали продајну изложбу хране са свих меридијана.

Храну су припремили и упаковали сами, а на свакој храни је била заставица земље из које та храна потиче. Сви учесници су носили мајице и кецеље са логом манифестације. Ученици су припремили и кратак пригодан програм којим су обележили почетак манифестације. Било је доста заинтересованих посетилаца који су радо пробали јела и посластице које су ученици спремили. Гости су нам били и наставници и ученици Прехрамбене школе из Чачка који су на једном штанду представили своју школу и изложили своје производе. Овим догађајем је завршен први део пројекта, следеће године нас чека менторски рад када ћемо изабраној школи преносити своја искуства.

Последњи пут измењенопетак, 10 април 2020 20:06

Медије