Пројекат "Shadow teacher"

Пројекат "Shadow teacher" II група – III дан 14.3.2018.(среда)

ПРЕПОДНЕВНЕ АКТИВНОСТИ:

7.30-11.30

ОШ „Сладки врх“ ПОСМАТРАЊЕ НА РАДНОМ МЕСТУ

Због штрајка просветних радника Словеније није било наставе. Дежурни наставници имали су обавезу да прихвате ученике којима родитељи раде и немају где да бораве.Тај дан смо искористиле за обуку попуњавања е-дневника и електронске документације са информатичаром Дарком.

Ученици који су били у школи представилису нам школску библиотеку, а наставник Вања Јесенек и Даринка Осојник представиле су нам програм који користе за каталогизацију књига.

12.00-13.00

Протестни скуп у Марибору.

ПОПОДНЕВНЕ АКТИВНОСТИ:

14.00-20.00

У поподневним часовима планирана посета Горњој Радгони и Раденцима је реализована. Имале смо прилику да упознамо део Помурја који је изразито пољопривредни крај и уживале у изузетној изложби орхидеја. Посетиле смо и терме Раденци.Организатори директорка школе Андреја Кошин, Вања Јесенек и Даринка Осојник.

Последњи пут измењеносубота, 11 април 2020 12:17