Предузетништво

Посета менторској школи

Чланови нашег тима за предузетништво су јуче посетили менторску школу Исидора Секулић у Београду. Љубазни домаћини су нас провели кроз школу и показали нам чиме је све опремљена - паметна табла за наставнике страних језика и физике, лепа конгресна сала где је смештен бубањ и клавир за пробе њиховог оркестра, склопиви сто за стони тенис за рекреацију...

Затим смо чули корисне савете у вези са часовима на којима ћемо имплементирати предузетничко учење (SWAT анализа, мапе ума, изокренута учионица, начини давања повратних информација о часу). Ми смо им приказали шта смо све до сада урадили на пројекту, као и планове лекција на којима ћемо применити предузетничко учење. Добили смо потврду да у нам планови добро замишљени и неколико сугестија како да их још више унапредимо.

Последњи пут измењенопетак, 10 април 2020 19:02