Istorijat

Kabineti

Biblioteka

Timovi

Pe. Psi.

Nagrađeni  učenici  osmog  razreda  na  takmičenjima u šk.2010/2011.god.


1.Tamara Milovančević 8/4
- 3.mesto –okružno takmičenje iz matematike
- 1.mesto – opštinsko takmičenje iz srpskog jezika
- 3.mesto –opštinsko takmičenje iz fizike

2. Mina Alempijević 8/2
-  1.mesto – opštinsko takmičenje iz engleskog jezika
-  2.mesto –opštinsko takmičenje iz fizike
-  3.mesto –opštinsko takmičenje iz matematike

3.Karolina Janković 8/2
-  1.mesto – opštinsko takmičenje iz fizike
-  3.mesto –opštinsko takmičenje iz matematike
-  3.mesto –opštinsko takmičenje iz istorije   

4. Andrea Lazarević 8/1
-  2.mesto – opštinsko takmičenje iz engleskog jezika
-  3.mesto –opštinsko takmičenje iz matematike
-  3.mesto –opštinsko takmičenje iz odbojke


5. Tijana  Milovanović 8/4
- 2.mesto –opštinsko takmičenje iz matematike

6.Katarina Karić  8/4
-  1.mesto – opštinsko takmičenje srpskog jezika

7.Igor Ičelić 8/4
-  1. mesto –opštinsko takmičenje iz matematike


8. Miloš Jaćimović 8/4
-  3.mesto –opštinsko takmičenje iz matematike

9. Miloš Jaćimović 8/4
-  3.mesto –opštinsko takmičenje iz matematike

10.Nikola Zlatić 8/3
-  3.mesto –opštinsko takmičenje iz matematike
-  1.mesto –republičko  takmičenje iz odbojke

11. Ivan Matijašević 8/1
-  1.mesto –opštinsko takmičenje recitatora
-  1.mesto –republičko  takmičenje iz odbojke

12. Petar Joković 8/3
-  1.mesto –republičko  takmičenje iz odbojke

13. Vladimir Alempijević 8/3
-  1.mesto –republičko  takmičenje iz odbojke

14. Luka Lalić 8/2
-  1.mesto –republičko  takmičenje iz odbojke

15. Nemanja Lalić 8/2
-  1.mesto –republičko  takmičenje iz odbojke

16. Aleksandar Đokić 8/2
-  1.mesto –republičko  takmičenje iz odbojke

17. Đorđe Radojčić 8/4
-  1.mesto –republičko  takmičenje iz odbojke

18. Aleksandra Nešovanović 8/3
-  1.mesto –opštinsko takmičenje iz košarke
-  3.mesto –opštinsko takmičenje iz odbojke



19. Ana Miletić 8/2
-  1.mesto –opštinsko takmičenje iz košarke
-  1.mesto- KROS RTS

20. Katarina Todorović  8/1
-  1.mesto –opštinsko takmičenje iz košarke

21. Tanja Nikšić  8/3
-  1.mesto –opštinsko takmičenje iz košarke

22.Ivana Janićijević 8/3
-  1.mesto –opštinsko takmičenje iz košarke
-  3.mesto –opštinsko takmičenje iz odbojke

23.Kristina Stovragović  8/3
-  1.mesto –opštinsko takmičenje iz košarke

24.Kosta Tmušić 8/1
-  2.mesto –opštinsko takmičenje iz košarke

25.Đorđe Ignjatović  8/3
-  2.mesto –opštinsko takmičenje iz košarke

26.Aleksandar Kern 8/3
-  2.mesto –opštinsko takmičenje iz košarke

27.Igor Pavlović  8/1
-  2.mesto –opštinsko takmičenje iz košarke

28.Nebojša Perović  8/2
-  2.mesto –opštinsko takmičenje iz košarke

29.Miloš Stevanović 8/1
-  2.mesto –opštinsko takmičenje iz košarke


30.Filip Pavlović 8/4
-  2.mesto –opštinsko takmičenje iz košarke

31.Stefan Golubović  8/1
-  2.mesto –opštinsko takmičenje iz fudbala

32.Stefan Stevanović  8/1
-  2.mesto –opštinsko takmičenje iz fudbala

33.Đorđe Milovanović  8/1
-  2.mesto –opštinsko takmičenje iz fudbala

34.Aleksandar Petrović  8/2
-  2.mesto –opštinsko takmičenje iz fudbala

35.Vladimir Alempijević  8/3
-  2.mesto –opštinsko takmičenje iz fudbala

36.Nevena Milutinović 8/4
-  3.mesto –opštinsko takmičenje iz odbojke

37.Dunja Janković 8/2
-  3.mesto –opštinsko takmičenje iz odbojke

38.Emilija Baralić 8/1
-  3.mesto –opštinsko takmičenje iz odbojke

39. Dušan Radonjić 8/2

- za postignute rezultate u plivanju

40. Rastko Vasilić 8/2

-  2.mesto –opštinsko takmičenje iz košarke

41. Stefan Joković 8/2

-  2.mesto –opštinsko takmičenje iz fudbala

Direktor Škole:

Radojka Đorđević